GoCook on tour by Kvickly

GoCook on tour by Kvickly

 
GoCook on tour kører igen i fra den 14. august og frem til den 13. oktober rundt i hele Danmark. Denne gang stopper det rullende køkken foran 72 Kvickly-varehuse.
Der kommer snart mere information om turen, men du kan allerede se ruten for efteråret her: 
 
 

Jylland:

mandag 14. aug - Hjørring, kl.14:30-17:00
tirsdag 15. aug - Nr. Sundby, kl. 10:30-13:00
tirsdag 15. aug - Vestbyen (Ålborg), kl.15:00-17:30
onsdag 16. aug - Aars, kl. 10:30-13:00
torsdag 17. aug - Skive, kl. 14:30-17:00
fredag 18. aug - Struer, kl. 14:30-17:00
lørdag 19. aug - Lemvig, kl. 11:00-13:30
 
mandag 21. aug - Holstebro, kl. 14:30-17:00
tirsdag 22. aug - Ringkøbing, kl. 14:30-17:00
onsdag 23. aug - Herning, kl. 14:30-17:00
torsdag 24. aug - Hadsten, kl. 10:30-13:00
torsdag 24. aug - Randers, kl. 15:00-17:30
fredag 25. aug - Ebeltoft, kl. 14:30-17:00
lørdag 26. aug - Grenå, kl.11:00-13:30 
 
mandag 28. aug - Åbyhøj, kl. 10:30-13:00
mandag 28. aug - Vericenteret (Risskov), kl. 15:00-17:30
tirsdag 29. aug - Tranbjerg, kl. 10:30-13:00
tirsdag 29. aug - Vibj J, kl. 15:00-17:30
onsdag 30. aug - Grindsted, kl. 10:30-13:00
onsdag 30. aug - Brande, kl. 14:30-17:00
torsdag 31. aug - Odder, kl. 14:30-17:00
fredag 01. sep - Vejle, kl. 14:30-17:00
lørdag 02. sep - Vejen, kl. 11:00-13:30
 
mandag 04. sep - Silkeborg, kl. 10:30-13:00
mandag 04. sep - Ry, kl. 15:00-17:30
tirsdag 05. sep - Skanderborg, kl. 11:30-14:00
onsdag 06. sep - Haderslev, kl. 10:30-13:00
onsdag 06. sep - Vojens, kl. 15:00-17:30
torsdag 07. sep - Sønderborg, kl. 10:30-13:00
torsdag 07. sep - Nordborg, kl. 15:00-17:30
fredag 08. sep - Tønder, kl. 14:30-17:00
lørdag 09. sep - Varde, kl. 11:00-13:30
søndag 10. sep - Ribe, kl. 11:00-13:30
 
 

Fyn:

mandag 11. sep - Middelfart, kl. 14:30-17:00
tirsdag 12. sep - Svendborg City, kl. 10:30-13:00
tirsdag 12. sep - Svendborg Storcenter, kl. 15:00-17:30
onsdag 13. sep - Otterup, kl. 10:30-13:00
onsdag 13. sep - Dalum (Odense C), kl. 15:00-17:30
torsdag 14. sep - Skibhusvej (Odense SV), kl. 10:30-13:00
torsdag 14. sep - Nyborg, kl. 15:00-17:30
 
 

Sjælland og øer:

fredag 15. sep - Vordingborg, kl. 14:30-17:00
lørdag 16. sep - Slagelse, kl. 11:00-13:30
 
mandag 18. sep - Haslev, kl. 14:30-17:00
tirsdag 19. sep - Næstved, kl. 14:30-17:00
onsdag 20. sep - Nakskov, kl. 14:30-17:00
torsdag 21. sep - Nykøbing F, kl. 14:30-17:00
fredag 22. sep - Køge, kl. 14:30-17:00
lørdag 23. sep - Holbæk, kl. 11:00-13:30
 
mandag 25. sep - Kalundborg, kl. 14:30-17:00
tirsdag 26. sep - Hyrdehøj (Roskilde), kl. 14:30-17:00
onsdag 27. sep - Jyllinge, kl. 14:30-17:00
 
 

Bornholm:

torsdag 28. sep - Nexø, kl. 14:30-17:00
fredag 29. sep - Rønne, kl. 14:30-17:00
 
 

Sjælland og øer: 

mandag 02. okt - Frederiksværk, kl. 10:30-13:00
mandag 02. okt - Frederiksund, kl. 15:00-17:30
tirsdag 03. okt - Prøvestenscenteret (Helsingør), kl. 10:30-13:00
tirsdag 03. okt - Helsingør, kl. 15:00-17:30
onsdag 04. okt - Stenløse, kl. 10:30-13:00
onsdag 04. okt - Værløse, kl. 15:00-17:30
torsdag 05. okt - Strandlodsvej (København S), kl. 10:30-13:00
torsdag 05. okt - Sundby (København S), kl. 15:00-17:30
fredag 06. okt - Amager (København S), kl. 14:30-17:00
lørdag 07. okt - Helsinge, kl. 11:00-13:30
 
mandag 09. okt - Allerød, kl. 10:30-13:00
mandag 09. okt - Farum, kl. 15:00-17:30
tirsdag 10. okt - Holte, kl. 10:30-13:00
tirsdag 10. okt - Buddinge (Søborg), kl. 15:00-17:30
onsdag 11. okt - Taastrup, kl. 10:30-13:00
onsdag 11. okt - Albertslund, kl. 15:00-17:30
torsdag 12. okt - Hvidovre, kl. 10:30-13:00
torsdag 12. okt - Brøndby, kl. 15:00-17:30
fredag 13. okt - Spinderiet (Valby), kl. 14:30-17:00
 
 
 
 
 

Andre nyheder